כיצד נרשמים

סוכן/יועץ, עדיין לא הצטרפת לשירות?  

תהליך הרישום הוא קצר וכולל מספר שלבים לאחריהם תוכל להתחיל לעבוד!

כסוכן/יועץ יהיה עליך ראשית לבחור באיזה אופן תעבוד מול המערכת. בפניך עומדות שתי אפשרויות: עבודה באמצעות פורטל האינטרנט או עבודה באמצעות טכנולוגית B2B, המיועדת בעיקר לחברות להן מערכות טכנולוגיות אשר מאפשרות חיבור באמצעות ממשק זה. שני נתיבי הגישה מאפשרים לבצע את כל הפעולות הנדרשות.

 

התחברות באמצעות אתר האינטרנט

באמצעות אתר האינטרנט תוכל להגיע לכלל השירותים הייעודיים לך. השימוש באתר פשוט ונגיש ומחייב אך ורק דפדפן וחיבור סטנדרטי לרשת האינטרנט. הכניסה לשטח העבודה באתר מתאפשרת רק למשתמשים רשומים ומבוצעת מתוך דף הבית של אתר זה.
בנוסף, כל סוכן/יועץ ועובדי משרד הסוכן/יועץ, אשר להם הרשאה להשתמש במערכת, יצוידו לצורך השימוש באתר גם באמצעי זיהוי פיזי – Token , אשר באמצעותו יזדהו בעת כניסה לשירות.

 

התחברות באמצעות טכנולוגית B2B (העברת קבצים)

על מנת לעבוד בטכנולוגיה זו, על המשתמש להיות בעל יכולת טכנולוגית להקמת מערכת קליטה ושידור של קבצים, תוך ניהול מבוקר של הקבצים היוצאים והנכנסים וכן יכולת ייצור וקליטה של כל סוגי קבצי ה"ממשק האחיד" המוגדרים ע"י אגף שוק ההון. אופן התחברות זה מיועד, כאמור, בעיקר לחברות להן מערכות טכנולוגיות תומכות.
לצורך מימוש תהליך ההתחברות בטכנולוגיה זו, עומדים לרשות המשתמשים שרותי בדיקה ומשוב אוטומטיים וצוותים המסייעים בתהליך ההתחברות.

 

אז איך מצטרפים?

1
 השאר את פרטי הקשר שלך במקום המיועד לכך בעמוד הבית של אתר זה
2
אנו ניצור עמך קשר ונשלח אליך מסמכים למילוי וחתימה
3
לאחר מילוי הטפסים, נקבע עמך פגישה אישית
הפגישה נועדה לצורכי זיהוי ובמסגרתה יינתן לך אמצעי זיהוי פיזי (Token) הנדרש מטעמי אבטחת מידע בכל כניסה למערכת. בסיום תהליך זה תוכל להתחיל לעבוד.

 

לרישום לשירות השאר פרטיך ואנו ניצור עמך קשר>>

ברוכים הבאים למסלקה הפנסיונית
בחר סטטוס משתמש לכניסה לאתר:
אני סוכן/יועץ
אני חוסך
אני מעסיק
כניסה
כניסה
כניסה
הכנס לשירות באמצעות:

ברוכים הבאים למסלקה הפנסיונית
בחר דרך הרשמה לאתר ע"פ סטטוס המשתמש שלך:
חוסך
הרשם וקבל את כל המידע הפנסיוני שלך
הרשמה
מעסיק
הרשמה
סוכן/יועץ
עבור להרשמה בעמוד הבית
הרשמה